حمله روزنامه دولت به علی کریمی

روزنامه ایران، روزنامه دولت نوشت:بررسی‌ها و یافته‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد نقش روبات‌ها و لایک‌های فیک در برجسته‌سازی و آگراندیسمان کنش‌های غیرمعقول توئیتری علی کریمی فوتبالیست سابق تیم پرسپولیس به عنوان لیدر آشوب‌ها و اغتشاش‌ها قابل توجه بوده است.

مطابق این یافته‌ها، توئیت‌های ایلان ماسک، مالک شرکت‌های تسلا و اسپیس‌ایکس که یک چهره جهانی در حوزه فناوری و فضایی شناخته می‌شود، با ۱۰۰ میلیون فالوور، قریب به ۱۸۰ هزار لایک از کاربران شبکه‌های اجتماعی می‌گیرد؛ اما توئیت‌های علی کریمی که فقط 700 هزار فالوور دارد و فقط برای ایرانی‌ها شناخته شده است، نزدیک به 240 هزار لایک دریافت کرده است!

این واقعیت در کنار اینکه افزایش لایک‌ها، مربوط به روزهای اغتشاش است، نشان می‌دهد جادوگر سابق فوتبال ایران، در شبکه‌های اجتماعی هم از جادوی روبات‌ها برای برجسته کردن و چهره‌سازی خود به عنوان لیدر آشوب‌ها استفاده می‌کند. این درحالی است که در همین روزها رقابت زیادی میان چهره‌های بدنام ایرانی خارج‌نشین برای کسب عنوان لیدری اغتشاش‌ها در جریان است.

نوشته های مشابه

پیام

 1. یعنی می خواین بگین مثل شما از جادوی فتوشاپ برای بیشتر نشان دادن مردم در تصاویر راه پیمایی های دولتی استفاده میشه؟

  7
  1
 2. من عضو گروهی نیستم ولی دوموضوع ذهن مرا مشغول کرده. اگر کشورما الگوی کشورهای دیگ است 1.سالی چند نفر ازایران مهاجرت میکنند وسالی چند نفربه ایران مهاجرت میکنند 2.چرا ارزش ریال ما 300هزار برابر ازریال عربستان وعمان کمتره

  8
  1
 3. این در حالی است که جوانان را در خیابان ها به دلایل نا معقول به قتل رسانده و قاتلان آنها تحت حمایت دولت می باشند، اگر در اوایل اعتراضات و اغتشاشات شخص مسئول پرونده مهسا امینی دستگیر و بنا به قانون محکوم میشد خشم مردم به این مرحله نمیرسید و دانش آموزان بنده که در اول سال تحصیلی نیاز به تمرکز دقیق تر به مطالب علمی دارند به خیابان ها ریخته و خشم خود را بصورت زیان آوری نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا