پخش زنده رئال مادرید و شاختار 13 مهر 1401

پخش زنده رئال مادرید و شاختار 13 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند.

رئال مادرید امشب از ساعت 22:30 به وقت ایران در استادیوم زیبای سانتیاگو برنابئو میزبان شاختار دونتسک است. برای تماشای پخش زنده بازی رئال مادرید و شاختار 13 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و شاختار 13 مهر 1401

پخش زنده رئال مادرید و شاختار 13 مهر 1401

رئال در دو هفته گذشته لیگ قهرمانان اروپا، لایپزیش و سلتیک را به ترتیب با 2 و 3 گل و بدون گل خورده شکست داده است. قهرمان اروپا و لالیگا این فصل را مقتدرانه آغاز کرده و تا پیش از تساوی برابر اوساسونا در هفته هفتم لالیگا تمام بازی‌های خود را چیزی حدود 10 رقابت پیروز شده بود.

شاختار هم البته برخلاف وضعیت خود اوکراین، اوضاع خوبی دارد و در 5 بازی اخیرش 4 بر و 1 تساوی داشته است. آن‌ها بعد از پیروزی مقتدرانه بر لاپیزیش در آلمان، با سلتیک مساوی کردند تا با 4 امتیاز در رده دوم جدول باشند.

دو تیم پیش از این 6 بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن 4 بر برای رئال و 2 برد برای شاختار بوده است. برای تماشای پخش زنده بازی رئال مادرید و شاختار 13 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا