اخراج عارف غلامی از استقلال ؟ ترکش‌های پست‌های اعتراضی برای دفاع آبی‌ها

پس از فعالیت‌های مجازی عارف غلامی که مرتبط با وقایع اخیر ایران بود؛ حالا شنیده ها حکایت از منع شدن وی از تمرین و شایعه‌ی اخراج عارف غلامی از استقلال دارد.

به گزارش انصاف ورزشی، عارف غلامی هافبک 26 ساله و گلستانی باشگاه استقلال که چندفصلی است در خط دفاع آبی‌پوشان خوش می‌درخشد؛ در روزهای اخیر و پس از مرگ تلخ مهسا یا ژینا امینی فعالیت های نسبتا تندی را در شبکه های اجتماعی داشته است.

این مدافع که بارها به تیم ملی نیز دعوت شده است در چند روز اخیر پستی را به اشتراک گذاشت که حالا به نظر می‌رسد برای او دردسرساز شده و او فعلا از همراهی استقلال محروم است و حتی شایعه‌ی اخراج عارف غلامی از استقلال نیز به گوش میرسد.

«طرفداری» در این خصوص گزارش داد:

«به گزارش طرفداری، عارف غلامی که شب گذشته از سوی مدیران باشگاه استقلال به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده بود، امروز در تمرین آبی‌پوشان شرکت نکرد.

گفته می شود عارف غلامی امروز به قصد شرکت در تمرین آبی‌پوشان به محل تمرین استقلال می رود اما او را به زمین تمرین راه نمی دهند و می گویند به دستور باشگاه تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرین استقلال منع شده است.

گویا عارف غلامی اعلام می کند باید موضوع به صورت کتبی به او اعلام و ابلاغ شود و بیژن طاهری سرپرست استقلال پس از تماس با مدیران باشگاه، موضوع منع تمرین و بازی عارف غلامی را مکتوب می نویسد و نامه ممنوعیت حضور این مدافع در بازی ها و تمرینات استقلال تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی باشگاه با امضای بیژن طاهری سرپرست استقلال تحویل عارف غلامی می شود.

عارف غلامی به دلیل فعالیت های اخیرش در فضای مجازی به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده است.

با این حساب استقلال فردا در تقابل با فولاد خوزستان عارف غلامی را در اختیار ندارد.

یکی از نزدیکان باشگاه استقلال با تایید خبر جلوگیری از ورود عارف غلامی به محل تمرین استقلال به طرفداری گفت:

تمام بازیکنان و مربیان ایرانی استقلال در ابتدای فصل در قراردادی که امضا کردند، تعهد داده اند فعالیت شان در فضای مجازی کنترل شده باشد و در شبکه های اجتماعی کاری نکنند که باشگاه آسیب ببیند. فعالیت های اخیر عارف غلامی با تعهدی که داده، منافات دارد و ابتدا باید در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شود

به هرروی به طور قطع غلامی در دیدار فردا برابر فولاد غایب خواهد بود.

اخراج عارف غلامی از استقلال ؟ ترکش‌های پست‌های اعتراضی برای دفاع آبی‌ها
اخراج عارف غلامی از استقلال ؟ ترکش‌های پست‌های اعتراضی برای دفاع آبی‌ها

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. درود بر تو انسان وارستهئ و حق شناس . انشاالله خداوند حافظ تو باشه ، … درود بر تو که درد مردم و کشور و دینت را داری … تو قهرمان ما هستی

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا