خرید تور تابستان

پخش زنده شباب الاهلی و الاتحاد کلبا 15 مهر 1401

پخش زنده شباب الاهلی و الاتحاد کلبا 15 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز از ساعت 16:45 به وقت ایران به مصاف هم می‌روند.

تیم فرهاد مجیدی، الاتحاد کلبا امروز و در هفته پنجم لیگ برتر امارات به مصاف شباب الاهلی، رقیب قدرتمند و متمول خود می‌رود. برای تماشای پخش زنده بازی شباب الاهلی و الاتحاد کلبا 15 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه یعنی 16:45 از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی و الاتحاد کلبا 15 مهر 1401

پخش زنده شباب الاهلی و الاتحاد کلبا 15 مهر 1401

دو تیم شباب الاهلی و الاتحاد هر دو با 6 امتیاز به ترتیب در رده‌های پنجم و ششم لیگ برتر امارات جای دارند. تیم مجیدی بعد از شکست هفته اول برابر البطائح، در دو هفته بعد الوحده و الظفره را شکست داد اما در هفته چهارم برابر برترین تیم امارات یعنی باشگاه پرستاره و قدرتمند العین شکست خورد و 6 امتیازی باقی ماند.

شباب الاهلی هم که احمد نوراللهی ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد، با الگویی مشابه و بعد از شکست هفته اول برابر شارجه، در دو هفته بعد فجیره و الوحده را شکست داد، اما در هفته چهارم برابر الظفره شکست خورد.

نکته مهم اینکه در 11 تقابل دو تیم با هم در سالیان اخیر، الاتحاد هیچگاه پیروز نشده و 8 بازی را شباب الاهلی برده. حال باید دید آیا مجیدی می‌تواند طلسم نبردن‌های الاتحاد برابر شباب الاهلی را بشکند یا خیر! برای تماشای پخش زنده بازی شباب الاهلی و الاتحاد کلبا 15 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا