پخش زنده پرسپولیس و سپاهان 15 مهر 1401

پخش زنده پرسپولیس و سپاهان 15 مهر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته هشتم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

پرسپولیس امروز و در حساس‌ترین بازی هفته هشتم لیگ برتر از ساعت 20:00 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، میهمان سپاهان قدرتمند و جذاب ژوزه مورایس پرتغالی است. برای تماشای پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان 15 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و سپاهان 15 مهر 1401

پخش زنده پرسپولیس و سپاهان 15 مهر 1401

پرسپولیس صدرنشین امروز در جدالی سخت میهمان سپاهان است. سپاهان با ژوزه مورایس استقلال را در آزادی شکست داد و طبیعتا فراتر از اهمیت نام‌های پرسپولیس و سپاهان به عنوان دو مدعی، فوتبال‌دوستان حرفه‌ای در این بازی مایل به تماشای تقابل اندیشه‌های تاکتیکی گل‌محمدی و مورایس هستند.

پرسپولیس در حالی برابر سپاهان قرار می گیرد که هفته گذشته اولین شکست خود را در لیگ 22 برابر تراکتور تجربه کرد. پرسپولیس با 14 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال در صدر جدول قرار دارد. پرسپولیس در 5 دیدار اخیر خود در لیگ برتر 4 پیروزی و 1 شکست را تجربه کرده است. پرسپولیس در 5 بازی گذشته خود، 8 گل زده و 4 گل دریافت کرده است.

سپاهان در 5 بازی گذشته خود در لیگ برتر 1 برد، 1 شسکت و 3 تساوی را تجربه بدست آورده است و با 12 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به گل گهر در ربته سوم جدول قرار دارد. سپاهان در 5 بازی گذشته خود، 5 گل زده و 5 گل دریافت کرده است.

برای تماشای پخش زنده بازی پرسپولیس و سپاهان 15 مهر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا