خرید تور تابستان

تسنیم: ۶ افسر موساد کشته شدند [+عکس]

خبرگزاری اصولگرای تسنیم که به رسانه‌ای نزدیک به نهادهای امنیتی و نظامی مشهور شده است در متنی با عنوان «موساد 6 افسر اطلاعاتی‌اش را به اتهام ارتباط با ایران کُشت» نوشت:

«در پی یک عملیات پیچیده امنیتی موساد برای خرابکاری در یک مرکز صنعتی در اصفهان که منجر به بازداشت تمام عوامل عملیاتی آن توسط وزارت اطلاعات ایران شد، موساد بعد از برکناری مسئول میز ایران، حداقل 6 افسر برجسته مرتبط با این میز را به‌اتهام ارتباط با سربازان گمنام امام زمان‌(عج) حذف کرده و به‌انحای مختلف آنها را کشته است.

آیالون شاپیرا

«تومر ایکس»، «آیالون شاپیرا»، «شارون اسمال»، «شایلی وست‌لند»، «اوفک آهارون»، «ایتامار الحرر»، 6 افسری هستند که به‌اتهام ارتباط با دستگاه امنیتی ایران، در مراحل بازجویی توسط موساد کشته ‌شده‌اند.

رژیم صهیونیستی مرگ این 6 نفر را تأیید کرده است.

شارون اسمال

بر اساس این گزارش، به‌جز این 6 نفر، چند افسر دیگر نیز با همین اتهام، توسط بخش ضدجاسوسی موساد و به‌انحاء مختلف ازجمله تصادف رانندگی کشته شده‌اند که تعداد دقیق و سرنوشت آنها مشخص نیست.

صهیونیست‌ها علت مرگ «شارون اسمال» 42ساله و «شایلی وست‌لند» 21ساله را سکته (پس از سانحه سقوط) عنوان کرده‌اند و مدعی شدند که «اوفک آهارون» 26ساله و «ایتامار الحرر» 28ساله نیز در جریان یک درگیری و بر اثر اصابت گلوله کشته شدند.

اوفک آهارون و ایتامار الحرر

موساد که لو رفتن عملیات پیچیده خرابکاری خود را شکست و رسوایی بزرگ برای خود می‌دانست، به‌زعم خود و برای انسداد رخنه دستگاه‌های امنیتی ایران، مجبور به حذف تمامی این افسران شده است تا شاید بتواند از بقیه افراد و ارتباطات آنها حفاظت کند.

با توجه به اشراف کامل دستگاه امنیتی‌ ایران بر فعالیت موساد در منطقه غرب و جنوب شرق آسیا، مشخص نیست که؛ خنثی شدن عملیات موساد در مالزی و بازداشت تمام عوامل آن در این کشور، با همکاری سرویس اطلاعاتی این کشور با سرویس اطلاعاتی ایران بوده است یا نه؟

یک منبع مطلع امنیتی ضمن تأیید گزارش تسنیم، درباره آن گفت: موساد هیچ‌‌گاه تصور نمی‌کرد که سرویس ضدجاسوسی دستگاه امنیتی ایران از زمان طراحی عملیات به تحرکات آنها برای خرابکاری در اصفهان اشراف داشته باشد و این اشراف از زمان طراحی تا بازداشت نیروهای عملیاتی ادامه داشته باشد؛ آنها برای جلوگیری از نفوذ سربازان گمنام امام زمان(عج)، حتی مسئول میز ایران را برکنار کرده‌اند اما اشراف سربازان گمنام امام زمان‌(عج) فراتر از تسلط آنها به نیروهایشان است.

شایلی وست‌لند

وی با اشاره به نقش اصلی موساد در پروژه اغتشاشات ایران گفت: موساد در اغتشاشات اخیر مسئولیت مستقیم دارد و تصور می‌کند که می‌تواند با برخی عملیات‌های ایذایی و البته همکاری با سرویس‌های منطقه، با تحریک غیرمستقیم هنرمندان و ورزشکاران، اقدامات تخریبی خود را دنبال کند اما به‌قطع می‌توان گفت که تمام اقدامات و طراحی‌های افسران موساد تحت کنترل و اشراف سربازان گمنام امام زمان‌(عج) است که برخی از این اقدامات زیر ضربه رفته است و برخی دیگر در موعد مقرر زیر ضربه خواهد رفت»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. تسنیم فارس شرق از جمله روزنامه هایی که مثل صدا و سیما حتی اگر بگن ماست سفیداست شما قطعا باید فرض رو بر سیاه بودن ماست باید گذاشت خیلی بنای خبر رو بر روی صداقت نباید گذاشت در رابطه با این موضوع هم تسنیم جان عزیز ماست سیاه است و سیاه

  14
  25
 2. خداییش چی میزنن که جنسش خیلی اعلاست. دمتون گرم با همین فرمون تا هفته بعد مریخ رو هم تسخیر میکنید

  6
  26
 3. تو طب سنتی تجویزاتی وجود داره که رسما افیون محسوب نمیشن ولی خیلی موثر هستند. از وقتی که طب سنتی رو پر و بال دادن دیگه باید منتظر داستان هایی در حد جی کی رولینگ باشیم از جماعت سایقری

  2
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا