خرید تور تابستان

پلیس: فردی از بین جمعیت به غزاله چلابی شلیک کرده است

خبرگزاری اصولگرای فارس نوشت:

«روز گذشته ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی ضد انقلاب در دوپلان منتشر شد که در پلان نخست فردی مسلح از بالای چند پله وبلندی تیری شلیک می‌کند.

با آنکه نوع سلاح و جنگی و غیر جنگی بودن آن مشخص نیست اما در همین اثنا و در پلان دوم تلفن همراه شخصی که در حال فیلم گرفتن از تجمع مردم آمل است به زمین می‌افتد و اطرافیان در حالی که دوربین گوشی هنوز روشن مانده و ضبط انجام می‌دهد می‌گویند که وی (مالک گوشی) گلوله خورده و به زمین افتاده است.

جریان ضد انقلاب با مرتبط دانستن این دو فریم به یکدیگر مدعی شده‌اند که فرد متوفی (مرحومه چلایی) بر اثر اصابت شلیک از اسلحه فرد فریم نخست کشته شده است.

در همین زمینه رئیس پلیس آگاهی استان مازندران توضیحاتی را در خصوص این فیلم (که زمان ضبط آن به تاریخ ۳۰ شهریور با می‌گردد) به خبرنگار می‌دهد.

بر این اساس سرهنگ علی قیصری رئیس پلیس آگاهی استان مازندران گفت: در این فیلم ادعا شده که فرد مورد اصابت آن گلوله مرحومه چلابی بوده است در صورتی که بررسی‌های ما نشان می‌دهد ویدئو پخش شده تقطیع شده است.

وی ادامه داد: همانطور که در فیلم مشخص است زاویه تیراندازی از بالا و ارتفاع به سمت پایین بوده در حالی که رد گلوله بر پیکر مرحوم چلابی نشان می‌دهد که گلوله از جلو به عقب، از راست به چپ و از پایین به بالا به وی شلیک شده است که این سه زاویه نشان می‌دهد هیچکدام از گلوله‌ها از بالا شلیک نشده بلکه فردی از بین جمعیت(هم تراز با خانم چلابی) به وی شلیک کرده است.

نکته دیگری که سرهنگ قیصری بدان اشاره می‌کند آن است که موارد متعددی از اصابت تیر به ماموران امنیتی از بین جمعیت معترضان (مانند آنچه برای مرحوم چلابی رخ داده) در تجمعات مشابه به وقوع پیوسته است.

از دگر سو محمد کریمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران نیز گفت: متاسفانه در اغتشاشات اخیر شاهد پروژه کشته سازی بودیم تا این مساله را متوجه نیروهای امنیتی و انتظامی کنند»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. ظاهرا سرهنگ قیصری قبلا افسر تصادفات بوده که کروکی ناحیه تصادم از عقب و جلو چپ و راست را مشخص می کند! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا