خرید تور تابستان

روایت پلیس و آموزش و پرورش از ماجرای «هنرستان صدر»

ایسنا نوشت: «معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی پیرامون اتفاق رخ داده در هنرستان دخترانه صدر تهران ارائه و فوت یک دانش‌آموز در این اتفاق را قویا تکذیب کرد.

علی تیرگیر در این باره اظهار کرد: امروز به علت به همراه آوردن گوشی تلفن همراه به مدرسه و تاکید مدیر مدرسه برای رعایت قوانین، پروتکل‌ها و آیین نامه اجرایی مدارس مبنی بر الزام عدم به همراه آوردن تلفن همراه به مدرسه، یک درگیری میان برخی دانش‌آموزان و چندتن از والدین که در مدرسه حضور داشتند با کادر مدرسه رخ داد.

وی افزود: طرح برخی حواشی در فضای مجازی جهت تشویش اذهان عمومی اعم از لخت کردن دانش‌آموزان برای بازرسی، زدن دانش آموزان با کمربند و… صحت ندارد.

معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه همچنین مرگ یک دانش آموز در این درگیری قویا تکذیب می‌شود گفت: انعکاس خبر فوت دانش‌آموز در ادامه موج سواری‌ها و سناریوی کشته سازی رسانه‌های معاند است‌.

تیرگیر افزود: حضور آمبولانس نیز برخلاف آنچه «زخمی شدن با چاقو» منعکس شده، به علت افت فشار خون دو دانش آموز بود که در همانجا درمان شدند و به بیمارستان هم نرفتند.

درپی انتشار تصاویری از مجاورت یک هنرستان دخترانه در فضای مجازی، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:« بعدازظهر امروز و درپی اعلام وقوع یک مورد درگیری در مجاورت یک هنرستان دخترانه در خیابان کارون، عوامل کلانتری و ماموران پلیس در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قراردادند که در جریان آن مشخص شد که درگیری میان تعدادی از اراذل و اوباش رخ داده است.»

در ادامه این اطلاعیه با اشاره به اینکه «این درگیری که در مجاورت یک هنرستان دخترانه رخ داده بود، منجر به نگرانی تعدادی و والدین و دانش‌آموزان شده بود.» آمده است: «عوامل درگیری از سوی ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند. همچنین شایعات منتشر شده در فضای مجازی به هیچ عنوان مورد تایید نیست.»»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا