خرید تور نوروزی

پخش زنده صنعت نفت و پیکان 5 آبان 1401

پخش زنده صنعت نفت و پیکان 5 آبان 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته یازدهم لیگ برتر خلیج فارس به مصاف هم می‌روند.

صنعت نفت امروز و از ساعت 17:00 در آبادان میزبان پیکان است. برای تماشای پخش زنده بازی صنعت نفت و پیکان 5 آبان 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال صنعت نفت و پیکان 5 آبان 1401

پخش زنده صنعت نفت و پیکان 5 آبان 1401

آیا طلسم نبردن صنعت نفت آبادان و پیکان در هفته‌های اخیر، در بازی فردا شکسته خواهد شد؟ دو تیم در شرایطی مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند که صنعت نفت با فیروز کریمی هنوز رنگ برد را ندیده و کریمی در بازگشت به لیگ برتر، فقط یک امتیاز گرفته است. پیکان هم در سه هفته متوالی، به نتیجه‌ای جز تساوی رضایت نداده است.

در هفته گذشته، پیکان و هوادار در دربی تهران به تساوی 1-1 رضایت دادند و صنعت نفت با دو گل از مس کرمان شکست خورد. در جدول رده‌بندی رقابت‌ها، صنعت نفت 5 امتیازی در قعر جدول قرار دارد و پیکان 11 امتیازی تیم یازدهم جدول است.

در 5 تقابل آخر دو تیم، 2 بار پیکان پیروز بوده و 1 بار صنعت نفت. دو بازی هم به تساوی انجامیده است. برای تماشای پخش زنده بازی صنعت نفت و پیکان 5 آبان 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا