خرید تور تابستان

ردصلاحیت علی اصغر شفیعیان

علی اصغر شفیعیان، مدیر مسئول انصاف نیوز، در انتخابات نماینده مدیران مسئول در انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات، ردصلاحیت شد.

او در یادداشتی در این باره نوشت:

پیش‌بینی رد صلاحیت شدنم توسط وزیر ضعیف ارشاد دولت آقای رئیسی سخت نبود، همچنان که دکتر حسین انتظامی با آن سوابق را به راحتی رد صلاحیت کردند. اساسا دولت رئیسی محصول همین سیاست ردصلاحیت «دیگران» است.

هیات نظارت بر مطبوعات جایگاه مهمی است و امیدوارم که مدیران مسئول همت کنند تا نماینده‌ی کنونی تغییر کند. او نه‌تنها توانایی دفاع از رسانه‌ها را در هیات ندارد، بعید است که هیچ انگیزه‌ای برای صیانت از این حرفه داشته باشد.

در یک سال اخیر سه بار هیات به انصاف نیوز تذکر کتبی داده که تبعات مالی هم داشته است. هر سه پرونده نیز به دادگاه سپرده شده است اما دریغ از این که یک بار نماینده‌ی کنونی تماس گرفته باشد که دفاع یا حرفی داری یا نه.

این هیات نظارت و این دولت در شکست‌های رسانه‌ای، سقوط اعتبار رسانه‌ها و انتقال مرجعیت خبری از داخل کشور نقش بسیار ویرانگری داشته‌اند.

این ره که دولت رئیسی می‌رود به ترکستان است. به قول آن پیرمرد طبسی خودتان می‌دانید و مملکت‌تان.


توضیح: آن پیرمرد طبسی بود که به اشتباه سیستانی خوانده شده بود. ممنون از مخاطبانی که تذکر دادند

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. اینجا را من حق به رد صلاحیت شما جناب شفیعیان میدهم تا تو باشی و فکری برای سایتت بکنی، که بالا اومدنش با بالا آمدن جان ما کاربران بیچاره یکی است.

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا