خرید تور تابستان

انتشار اعترافات یک «جاسوس موساد» دستگیرشده توسط اطلاعات سپاه

خبرگزاری فارس به نقل از اطلاعات سپاه استان کرمان نوشت:

«جاسوس موساد که قصد عملیات خرابکارانه داشت توسط سازمان اطلاعات سپاه در استان کرمان دستگیر شد.

این جاسوس موساد در اعترافات خود اظهار کرده است: در اینترنت تبلیغی دیدم که متعلق به سرویس‌های اسرائیل بود، این تبلیغ باعث شد که من کنجکاو شده و به سمت این کار بروم.

وی با اشاره به اینکه درخواستی برای آنها ایمیل کردم، گفت: از آن لحظه که این ایمیل را ارسال کردم دیدم که راه برگشتی ندارم و باید ادامه بدهم.

جاسوس موساد با بیان اینکه برای جلب رضایت طرف مقابل اعلام کردم که آمادگی انجام هرنوع اقدامی در راستای اهداف سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در ایران را دارم، ادامه داد: به همین جهت تمام مدارک هویتی خود را برای افسران سرویس‌های اطلاعاتی رژیم ارسال کردم.

وی با اشاره به اینکه به موساد تاکید کردم که در انتخاب راهم مصمم هستم، افزود: سرویس‌های اطلاعاتی اسرائیل پس از برقراری اطلاعات اولیه، تکمیل فرم عضویت، من را به پیام‌رسان‌هایی نظیر واتساپ، اینستاگرام و تلگرام و در نهایت به فضای دارک وب هدایت کردند.

جاسوس موساد با بیان اینکه از صفحه ناشناس استفاده می‌کردم و پیام‌ها را دوطرفه پاک می‌کردم، افزود: از روزی که این فرم را پر کردم همیشه در نگرانی بودم و می‌ترسیدم؛ می‌دانستم زندگی من تباه شده و خواب و خوراک نداشتم.

وی با اشاره به اینکه همیشه ترس این را داشتم که دستگیر شوم، گفت: می‌دانستم کسی که به سراغ من بیاید وزارت اطلاعات یا اطلاعات سپاه است»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. اگر مجازات بازدارنده تری برای جاسوسی به نفع اسراییل و امریکا گذاشته نشه مطمن باشید که بسیاری از این آشوبگران جذب اونها خواهند شد

    5
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا