خرید تور نوروزی

اعلام وضعیت نارنجی هوا در تهران و مشهد / وضعیت خطرناک در سنندج

مدیر کل مدیریت بحران استان تهران با اعلام هشدار نارنجی آلودگی هوا در پایتخت گفت: به همه شهروندان به خصوص افراد دارای بیماری زمینه ای توصیه می شود از قرارگیری در فضای باز خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد یزدی مهر پیش از ظهر یکشنبه از هشدار نارنجی آلودگی شماره دو هواشناسی استان تهران خبر داد و اظهار داشت: برای دوشنبه ۳۰ آبان تا چهارشنبه دوم آذر پایداری جو پیش بینی شده است.

وی به انباشت آلاینده‌ها، کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای تمام گروه‌ها اشاره کرد عنوان داشت: به همه شهروندان توصیه می‌شود در تردد خودروها مدیریت لازم را داشته باشند.

مدیر کل مدیریت بحران استان تهران به کنترل فعالیت واحدهای صنعتی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: توصیه اکید ما به همه مردم این است که از تردد غیر ضروری پرهیز کنند و خودداری از فعالیت‌های فیزیکی و ورزشی در فضای باز را مد نظر داشته باشند.

وی عنوان داشت: از همه مردم عزیز می‌خواهیم نسبت به هشدارهای صادر شده حساس باشند و با توجه به اعلام‌های قبلی از وقوع آسیب و خطرهای احتمالی جلوگیری کنند.


به گزارش انصاف نیوز، شاخص آلودگی هوای سنندج روز گذشته در وضعیت خطرناک – قهوه ای قرار داشته، شاخص هوای یاسوج در وضعیت قرمز، راور کرمان، ایرانشهر، بافق مشهد و سه ایستگاه در استان بوشهر در وضعیت نارنجی بوده است. همچنین دربرخی ایستگاه های تهران هوا در وضعیت قرمز و ناسالم بوده است.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا