خرید تور نوروزی

پخش زنده آرژانتین و مکزیک 5 آذر 1401

پخش زنده آرژانتین و مکزیک 5 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در دومین دیدار خود در جام جهانی قطر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی آرژانتین و مکزیک امشب و از ساعت 22:30 به وقت ایران در دومین بازی خود در دور گروهی جام جهانی قطر از ساعت 22:30 به وقت ایران در استادیوم لوسیل به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی آرژانتین و مکزیک 5 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال آرژانتین و مکزیک 5 آذر 1401

پخش زنده آرژانتین و مکزیک 5 آذر 1401

آرژانتین پرستاره و رده سومی در رنکینگ فیفا به عنوان یکی از مدعیان اصلی در جام جهانی قطر در بازی نخست خود و با وجود ارائه نمایش برتر در نیمه اول برابر عربستان، نهایتا برابر شور و هیجان و بازی زیبای عربستانی‌ها در نیمه دوم تسلیم شد و شکست خورد تا نخستین شگفتی جام خاورمیانه رقم بخورد!

مسی و یارانش برای صعود از این گروه به کسب 3 امتیاز بازی امروز نیاز مبرمی دارند. از سوی دیگر اما مکزیک، در بازی اول خود در جدال با لهستان عملکردی معمولی داشت و شانس آورد که پنالتی لوا گل نشد. در نتیجه مکزیک 1 امتیازی هنوز برای صعود شانس دارد اما نباید به آرژانتین ببازد.

دو تیم در سالیان اخیر 5 باز به مصاف هم رفته‌اند که طی آن 4 برد برای آرژانتین و 1 تساوی به ثبت رسیده تا آرژانتین برابر مکزیک شکست ناپذیر باشد. برای تماشای پخش زنده بازی آرژانتین و مکزیک 5 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا