خرید تور نوروزی

پخش زنده جام جهانی امروز 6 آذر 1401

پخش زنده جام جهانی امروز 6 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. امروز هم به روال دیگر روزها، 4 دیدار در جام جهانی قطر برگزار می‌شود.

در جریان دو روز گذشته از دور دوم رقابت‌های مرحله گروهی در جام جهانی قطر، اتفاقات خاصی رخ داده است. قطر در روز اول دور دوم، با شکست برابر سنگال به طور کامل حذف شد. ایران هم با خلق شگفتی و ارائه نمایشی شایسته تقدیر، بر ولز پیروز شد تا حالا از شانس‌های اصلی صعود از گروه باشد. انگلیس اما با آمریکا مساوی کرد تا صعودش حتی شاید به چالش کشیده شود!

از سوی دیگر و در روز دوم، عربستانی که در بازی اول با خلق شگفتی آرژانتین را شکست داده بود، با دو گل برابر لهستانی شکست خورد که در بازی اول با مکزیک تن به تساوی داده بود! در دیگر دیدار مهم روز گذشته، تیم ملی فرانسه به عنوان یکی از مدعیان اصلی جام دانمارک را شکست داد. برای تماشای پخش زنده جام جهانی 6 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقات با ما باشید.

پخش زنده جام جهانی امروز 6 آذر 1401

امروز و در روز سوم دور دوم مرحله گروهی در جام جهانی قطر به روال روزهای گذشته 4 بازی برگزار می‌شود. به ترتیب ژاپن و کاستاریکا 13:30، بلژیک و مراکش 16:30، کرواسی و کانادا 19:30 و البته اسپانیا و آلمان 22:30 به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده هر بازی،‌ در ساعت شروع مسابقه از لینک مربوطه در زیر استفاده کنید:

پخش زنده ژاپن و کاستاریکا 6 آذر 1401

پخش زنده بلژیک و مراکش 6 آذر 1401

پخش زنده کرواسی و کانادا 6 آذر 1401

پخش زنده اسپانیا و آلمان 6 آذر 1401

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا