خرید تور نوروزی

پخش زنده کرواسی و کانادا 6 آذر 1401

پخش زنده کرواسی و کانادا 6 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در دومین بازی خود در جام جهانی قطر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی کرواسی و کانادا، امروز و از ساعت 19:30 به وقت ایران در دومین بازی خود در دور گروهی جام جهانی قطر در استادیوم خلیفه به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی کرواسی و کانادا 6 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال کرواسی و کانادا 6 آذر 1401

پخش زنده کرواسی و کانادا 6 آذر 1401

تیم‌های ملی کرواسی و کانادا امروز و در دومین بازی خود در جام جهانی قطر به مصاف هم می‌روند. کاپیتان مودریچ افسانه‌ای و یاران عموما سرشناسش، در بازی اول با وجود همه انتظاراتی که از آن‌ها به عنوان نایب‌قهرمان جام جهانی 2018 می‌رفت، نتوانستند آنطور که باید و شاید ظاهر شوند و برابر مراکش پرستاره تن به تساوی بدون گل دادند. آن‌ها در صورت تمایل برای صعود باید به هر وجه من الوجوه، کانادا را شکست دهند.

کانادا البته اگرچه از تیم‌های کم سابقه در تاریخ جام جهانی است و نسل فعلی‌اش به نوعی شگفتی‌ساز محسوب می‌شوند، در بازی اول برابر بلژیک نمایشی شایسته‌تقدیر و حتی در حد کسب پیروزی برابر تیم پرستاره و مدعی بلژیک به نمایش گذاشت اما با بدشانسی و با یک گل شکست خورد. برای تماشای پخش زنده بازی کرواسی و کانادا 6 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا