خرید تور نوروزی

پخش زنده برزیل و کامرون 11 آذر 1401

پخش زنده برزیل و کامرون 11 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در آخرین بازی خود در دور گروهی جام جهانی قطر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی برزیل و کامرون امروز در سومین و اخرین دیدار خود در دور گروهی جام جهانی قطر، از ساعت 22:30 به وقت ایران در استادیوم زیبای لوسیل به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی برزیل و کامرون 11 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال برزیل و کامرون 11 آذر 1401

پخش زنده برزیل و کامرون 11 آذر 1401

برزیل پر ستاره به عنوان یکی از مدعیان اصلی جام قهرمانی گرچه از قبل صعود خود را با دو برد برابر سوئیس و صربستان قطعی کرده است، در بازی سوم باید تکلیف کامرون را مشخص کند. کامرون در صورت پیروزی بر برزیل و فقط در همین حالت، می‌تواند امیدوار به عدم کسب پیروزی توسط سوئیس در بازی همزمان باشد تا شانس صعود داشته باشد.

کامرون جام را با شکست برابر سوئیس آغاز کرد اما در بازی دوم 1 امتیاز از تساوی پر گل 3 بر 3 برابر صربستان کسب کرد. دو تیم پیش از این در مرحله گروهی جام جهاین 2014 هم همگروه بودند که در آن جدال برزیل با نتیجه 4 بر 1 پیروز شد. بازی دوستانه دو تیم در سال 2018 نیز به نفع برزیل پایان یافته است.

برای تماشای پخش زنده بازی برزیل و کامرون 11 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا