خرید تور نوروزی

پخش زنده هلند و آمریکا 12 آذر 1401

پخش زنده هلند و آمریکا 12 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در نخستین بازی مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم می‌روند.

آمریکا و هلند امروز آغاز کننده مرحله حذفی جام جهانی قطر هستند. دو تیم امروز و از ساعت 18:30 به وقت ایران در اولین بازی مرحله یک هشتم نهایی در استادیوم بین‌المللی خلیفه به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی هلند و آمریکا 12 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال هلند و آمریکا 12 آذر 1401

پخش زنده هلند و آمریکا 12 آذر 1401

هلند لوئیس فن خال گرچه شور و هیجان جام جهانی 2014 را به مخاطب القا نمی‌کند اما با شایستگی به عنوان صدرنشین به مرحله فعلی رسیده است. آن‌ها در دور گروهی، ابتدا با نتیجه 2 بر 0 از سد سنگال، قهرمان آفریقا گذشتند و در بازی دوم برابر اکوادور تن به تساوی 1 بر 1 دادند. هلندی‌ها اما در بازی آخر با نمایشی کم‌نقص، با دو گل قطر میزبان را شکست دادند و به عنوان صدرنشین به مرحله بعد رسیدند.

از سوی دیگر آمریکا که به عنوان تیم دوم گروه دو مسابقات صعود کرد، رقابت‌ها را با دو تساوی پیاپی برابر ولز و انگلستان آغاز کرد و ادامه داد. آن‌ها اما در بازی آخر برابر ایران و در شرایطی که تنها با برد می‌توانستند صعود کنند، ایران را با ارائه یک نمایش بی‌نظیر و حرفه‌ای شکست دادند و صعود کردند.

طبیعتا شانس هلند پرستاره و با تجربه در بازی امروز بیش از آمریکا است اما در آخرین بازی رودروی دو تیم در سال 2015، این آمریکا است که با نتیجه 4 بر 3 پیروز شده است. برای تماشای پخش زنده بازی هلند و آمریکا 12 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا