خرید تور نوروزی

پخش زنده انگلیس و سنگال 13 آذر 1401

پخش زنده انگلیس و سنگال 13 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در نخستین بازی از روز دوم مرحله یک هشتم جام جهانی به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی انگلیس و سنگال امروز و از ساعت 22:30 به وقت ایران، در نخستین بازی از روز دوم برگزاری مرحله یک هشتم نهایی و در استادیم البیت به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی انگلیس و سنگال 13 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال انگلیس و سنگال 13 آذر 1401

پخش زنده انگلیس و سنگال 13 آذر 1401

تیم ملی انگلیس که در گروه دوم رقابت‌ها با درخشش ستارگانش صدرنشین شد، امروز در یک هشتم نهایی به مصاف تیم دوم گروه اول رقابت‌ها یعنی سنگال می‌رود.

شاگردان ساوتگیت در گروه اول، بعد از پیروزی پرگل 6 بر 2 برابر ایران، در بازی دوم برابر آمریکا تن به تساوی دادند و در بازی سوم ولز را با 3 گل از پیش رو برداشتند تا به صدر جدول برسند.

از سوی دیگر سنگال در گروه اول رقابت‌ها، بازی‌ها را با شکست دو گله برابر هلند اغاز کرد، اما در بازی دوم ابتدا قطر را 3 بر 1 شکست داد و سپس در بازی آخر با نتیجه 2 بر 1 از سد اکوادور گذشت. برای تماشای پخش زنده بازی انگلیس و سنگال 13 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا