خرید تور نوروزی

پخش زنده فرانسه و لهستان 13 آذر 1401

پخش زنده فرانسه و لهستان 13 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در دومین بازی روز دوم مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی فرانسه و لهستان امروز و از ساعت 18:30 به وقت ایران در استادیوم الثمامه در دومین بازی از روز دوم مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه و لهستان 13 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فرانسه و لهستان 13 آذر 1401

پخش زنده فرانسه و لهستان 13 آذر 1401

تیم ملی فرانسه به عنوان صدرنشین گروه چهارم رقابت‌های جام جهانی قطر، امروز و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم دوم گروه سه، یعنی لهستان می‌رود.

تیم ملی فرانسه با ستارگان و البته مصدومان پرشمارش در این جام، در دو بازی اول این رقابت‌ها در دور گروهی با دو پیروزی برابر استرالیا و دانمارک صعود خود را قطعی کرد، اما در بازی سوم برابر تونس شکست خورد.

لهستان با لوا اما در دور گروهی رقابت‌ها را با تساوی بدون گل برابر مکزیک آغاز کرد، اما در بازی دوم با شگفتی‌سازی، عربستان شگفتی‌ساز دور اول را با دو گل شکست داد تا 4 امتیازی شود. آن‌ها گرچه در بازی سوم برابر آرژانتین شکست خوردند اما به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به مکزیک، به عنوان تیم دوم صعود کردند. آخرین تقابل دو تیم در سال 2011 را نیز فرانسه با یک گل پیروز شده بود. برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه و لهستان 13 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا