خرید تور تابستان

پخش زنده فرانسه و مراکش 23 آذر 1401

پخش زنده فرانسه و مراکش 23 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در نیمه‌نهایی جام جهانی قطر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی فرانسه و مراکش، امشب و از ساعت 22:30 به وقت ایران در استادیوم البیت به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه و مراکش 23 آذر 1401 در نیمه نهایی جام جهانی 2022 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فرانسه و مراکش 23 آذر 1401

پخش زنده فرانسه و مراکش 23 آذر 1401

فرانسه و مراکش مسیری بس عجیب برای صعود به این مرحله داشتند. شاید نکته جالب برایتان این باشد که فرانسه تا اینجای کار یکبار شکست خورده اما مراکش بدون باخت به نیمه نهایی رسیده است.

شیرهای شمال افریقا بعد از تساوی با کرواسی، بلژیک و کانادا را شکست دادند و بالاتر از کرواسی و بلژیک و کانادا به عنوان صدرنشین به یک هشتم رسیدند. در این مرحله مراکش شگفتی‌سازی را با حذف اسپانیا در ضربات پنالتی آغاز کرد. بعد از این مرحله، مراکش در یک چهارم نهایی باز هم شگفتی‌ساز شد و پرتغال پرانگیزه‌ای که سوئیس را با نتیجه 6 بر 1 در یک هشتم نهایی در هم کوبیده بود در طول 90 دقیقه با یک گل حذف کرد تا به نیمه‌نهایی برسد. حال مراکش که اولین تیم شمال آفریقایی مرحله یک هشتم نهایی بود، به نخستین تیم آفریقایی تاریخ نیمه‌نهایی جام بدل شده است.

مدافع عنوان قهرمانی اما که اصلا قصد نداشت به تجربه قهرمانان سه دوره گذشته جام دچار شود، جام را با دو پیروزی مقتدرانه برابر استرالیا و دانمارک آغاز کرد تا صعودش از گروه قطعی شود. در بازی سوم اما آن‌ها با تیم دوم خود به تونس باختند که تغییری در صدرنشینی‌شان پدید نیاورد. فرانسوی‌ها در یک هشتم نهایی با نتیجه 3 بر 1 از سد لهستان گذشتند و در یک چهارم در حساس‌ترین بازی جام انگلیس پرستاره را 2 بر 1 از پیش رو برداشتند. برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه و مراکش 23 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا