خرید تور تابستان

پخش زنده فولاد خوزستان و هوادار 9 دی 1401

پخش زنده فولاد خوزستان و هوادار 9 دی 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های فولاد خوزستان و هوادر تهران امروز و از ساعت 17:00 در ورزشگاه فولاد آرنا در هفته چهاردهم لیگ برتر خلیج فارس به مصاف هم می روند. برای تماشای پخش زنده بازی فولاد خوزستان و هوادار 9 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فولاد خوزستان و هوادار 9 دی 1401

پخش زنده فولاد خوزستان و هوادار 9 دی 1401

تیم‌های رده 10 و 11 لیگ برتر خلیج فارس امروز در جدالی تعیین کننده رویارو می‌شوند. هوادار با ساکت الهامی عالی عمل کرده و روند خوب فصل گذشته رضا عنایتی را دنبال می‌کند. آن‌ها با 13 امتیاز در رده یازدهم و فولاد باکیفیت جواد نکونام با 16 امتیاز در رده دهم است. البته فولاد با نکونام عملکرد خوبی داشت و از مدعیان اصلی لیگ بود اما چالش‌هایی که برای نکونام و تیمش پدید آمد نهایتا بر نتایج این تیم موثر افتاد و فولاد به مرور از کورس قهرمانی عقب ماند.

فولاد در 5 بازی آخر خود سه شکست برابر گل گهر، ملوان و نساجی مازندران، یک برد برابر نفت مسجد سلیمان و یک تساوی با ذوب آهن کسب کرده است. هوادار هم دو تساوی با پیکان و نساجی مازندران، دو شکست برابر گل گهر و استقلال و تنها 1 پیروزی برابر ملوان در 5 بازی آخر کسب کرده است. گفتنی است در دو تقابل پیشین دو تیم، یکبار فولاد پیروز شده و یک بازی به تساوی انجامیده است. برای تماشای پخش زنده بازی فولاد خوزستان و هوادار 9 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا