خرید تور تابستان

پخش زنده مراسم معارفه رونالدو در النصر 13 دی 1401

پخش زنده مراسم معارفه رونالدو در النصر 13 دی 1401 را با ما ببینید. این ابرستاره پرتغالی امروز رسما توسط باشگاه عربستانی رونمایی می‌شود.

بی‌شک یکی از عجیب‌ترین اتفاق‌های پس از جام جهانی انتقال رونالدو به آسیاست. انتقالی که رونالدو را به گران‌ترین بازیکن تاریخ تبدیل می‌کند. شما عزیزان ساعت 19:30 به وقت ایران می‌توانید پخش زنده مراسم معارفه رونالدو در النصر 13 دی 1401 از طریق انصاف ورزشی در ساعت شروع آن و از لینک زیر تماشا کنید:

پخش زنده معارفه رونالدو در النصر 13 دی 1401

پخش زنده مراسم معارفه رونالدو در النصر 13 دی 1401

حدود یک ماه پیش، رونالدو در مصاحبه‌ای که با پیرس مرگان داشت؛ هر آنچه دل تنگش خواست، گفت و از خجالت تیم منچستریونایتد و تن هاخ در آمد. همین امر، سبب شد، تیم منچستریونایند قرارداد خود را رونالدو را یکطرفه فسخ کند. شاید بعد فسخ قرارداد خیلی‌ها فکر می‌کردند، رونالدو بدون تیم باقی نمی‌ماند؛ اما در کمال تعجب او فقط یک پیشنهاد داشت. آن هم نه از اروپا، بلکه از آسیا. به نظر می‌رسید، رونالدو پس از دریافت این پیشنهاد فوتبال را برای همیشه کنار بگذارد؛ اما آقای جاه طلب که سیلی محکمی از واقعیت خورده بود؛ به خاطر دستمزد سالیانه 200 میلیون دلار تن با حضور در لیگ قهرمانان آسیا داد.

نکته جالب توجه دیگر، وجود بندی در قرارداد است که در صورت حضور نیوکاسل در لیگ قهرمانان رونالدو سال دیگر به تیم منتقل خواهد شد. عملکرد درخشان نیوکاسل در این فصل تحقق رؤیای حضور در لیگ قهرمانان را برای رونالدو و این تیم محقق خواهد کرد یا خیر؟

برای تماشای پخش زنده معارفه رونالدو در النصر عربستان 13 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا