خرید تور تابستان

پخش زنده الهلال و الاتحاد 15 دی 1401

پخش زنده الهلال و الاتحاد 15 دی 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته دوازدهم لیگ برتر عربستان به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های الهلال و الاتحاد امشب و از ساعت 21:00 به وقت ایران در هفته دوازدهم لیگ برتر عربستان در استادیوم کینگ عبدالله به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی الهلال و الاتحاد 15 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال الهلال و الاتحاد 15 دی 1401

پخش زنده الهلال و الاتحاد 15 دی 1401

تیم‌های مدعی الهلال و الاتحاد امروز و در هفته دوازدهم لیگ برتر عربستان در حساس‌ترین بازی هفته به مصاف هم می‌روند. الهلال برخلاف سالیان اخیر در یک فصل جذاب بین الشباب، الاتحاد و النصری که حالا رونالدو دارد به چالش کشیده شده است. پرافتخارترین تیم آسیا حالا با 22 امتیاز در رده پنجم جدول است و الاتحاد با 24 امتیاز در رده سوم جدول است اما یک بازی کمتر از النصر 26 امتیازی و صدرنشین دارد.

الاتحاد که به دوران اوج خود بازگشته، در 5 بازی آخر خود 4 برد و 1 تساوی کسب کرده است. الهلال اما در 5 بازی آخر دو برد، دو تساوی و 1 شکست ثبت کرده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 9 بار الهلال پیروز شده و 5 بار الاتحاد. 5 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر اما سه بار الهلال پیروز شده، یکبار الاتحاد و یک بازی به تساوی انجامیده است. برای تماشای پخش زنده بازی الهلال و الاتحاد 15 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا