خرید تور تابستان

یک مقام پلیس: تمامی صحبت‌های مادر محمد قبادلو کذب است و او از مزدوران خارج‌نشین خط می‌گیرد!

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه «تمامی صحبت‌های مادر محمد قبادلو کذب محض است»، گفت: سفسطه‌گری، تحریک افکار عمومی و تهییج افراد فریب خورده توسط مادر محمد قبادلو ماهیت اصلی آن‌ها را نشان داد و مسلماً از رسانه‌های معاند و مزدوران خائن خارج نشین خط می‌گیرد.

سرهنگ مهدی سرپناه در گفت‌وگو با تسنیم در ‌واکنش به ادعاهای ‌مادر محمد قبادلو اظهار داشت: متهم محمد قبادلو در محضر دادگاه به جنایت خود اقرار کرده ‌و تمامی صحبت‌های مادرش کذب محض است.

وی با بیان اینکه متهم با نیت و قصد قبلی اقدام به جنایت ‌علیه مأمورین نظم و امنیت جامعه کرده است، افزود: این متهم طبق مستندات و دوربین‌های مدار بسته به مأمورین پلیس حمله و آن‌ها را زیر گرفته است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه شهید کرم‌پور در شهر پرند به شهادت رسیده است گفت: سفسطه‌گری، تحریک افکار عمومی و تهییج افراد فریب خورده توسط مادر محمد قبادلو ماهیت اصلی آن‌ها را نشان داد و مسلماً از رسانه‌های معاند و مزدوران خائن خارج نشین خط می‌گیرد.

سرپناه در پایان با بیان اینکه نظام از یک قطره خون شهدای مدافعان ولایت و امنیت نخواهد گذشت، خاطرنشان کرد: تا آخرین قطره خونمان در تأمین امنیت و نظم جامعه جانفشانی خواهیم کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. خوب بهتر نیست پلیس با مدرک صحبت های این مادر را تکذیب کند
  این متن پر از شعار است و اقرار این پسر بچه در دادگاه با توجه به ماجرای زیبای مازیار ابراهیمی به نظر خیلی دلیل محکمی برای تکذیب کردن صحبت های این مادر نیست

  11
  4
 2. والدین امروزی بچه های لوس و فوق العاده بی تربیت
  و غیر مسئولی تحویل جامعه می دهند.

  6
  11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا