خرید تور تابستان

تسنیم: اعضای ایران اینترنشنال برای همکاری با دستگاه اطلاعاتی اعلام آمادگی کردند

خبرگزاری اصولگرای تسنیم که به رسانه‌ای نزدیک به نهادهای امنیتی و نظامی مشهور شده است، نوشت:

«بعد از اعلام دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تروریستی بودن شبکه اینترنشنال، برخی کارمندان این شبکه که تصویر آنها پخش‌شده، به دلیل احساس ناامنی خواستار تدابیری برای تأمین امنیت خود شده‌اند و برخی دیگر با مسئولان و افراد پشت‌پرده این شبکه تروریستی درگیر شده‌اند.

اولین واکنش‌ها به تروریستی بودن شبکه سعودی اینترنشنال در درون این شبکه، ارتباط‌گیری مخفیانه چند نفر از کارمندان با ایران بود تا به نحوی خود را از تبعات همکاری با اینترنشنال نجات دهند که به گفته منبع آگاه برخی از این افرد برای افزایش همکاری خود با دستگاه اطلاعاتی ایران اعلام آمادگی بیشتری کرده‌اند.

رفتارهای مشکوک چند عضو شبکه سعودی اینترنشنال، موجب شد که همه اعضای این شبکه توسط دولت انگلیس ممنوع‌الخروج شوند و حتی تا اطلاع ثانونی حق سفر به دیگر کشورهای اروپایی را نداشته باشند اما با این حال، برخی اعضای این شبکه به دلیل شکست پروژه اغتشاشات پیام‌های خود به افراد نزدیک به ایران را افزایش داده و سعی در برائت از اقدامات تروریستی این شبکه داشته‌اند.

برخی اعضای این شبکه برای اثباث مخالفت خود با شبکه سعودی‌اینترنشنال، آدرس و مشخصات برخی اعضای این شبکه را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند؛ برخی دیگر نیز گفته‌اند در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از کارکنان این شبکه منتشر خواهند کرد»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. سازمان سیا و ام آی سیکس و همچنین ام آی 5 نیز در همین راستا پیشنهاد و قول همکاری کامل با وزارت اطلاعات ایران و اطلاعات سپاه داده اند
    همچنین لباس شخصی های اسرائیل و آمریکا و حتی ناتو نیز به لباس شخصی های کف خیابان های ایران پیام داده اند و خواستار برقراری روابط و تبادل اطلاعات برای شکست فتنه اخیر داده اند.
    این پیشنهادات پس از اقرار به شکست موصاد در برابر سربازان گمنام جمهوری اسلامی ایران رخ داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا