خرید تور نوروزی

پخش زنده استقلال و سپاهان 29 دی 1401

پخش زنده استقلال و سپاهان 29 دی 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های استقلال و سپاهان، امروز و از ساعت 16:30 به وقت ایران در هفته شانزدهم لیگ برتر خلیج فارس و در استادیوم نقش جهان اصفهان به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی استقلال و سپاهان 29 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال استقلال و سپاهان 29 دی 1401

پخش زنده استقلال و سپاهان 29 دی 1401

ریکاردو ساپینتو و شاگردانش با هدف جبران باخت دور رفت به سپاهان، راهی اصفهان خواهند شد. حساس‌ترین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد جایی که تیمهای دو مربی پرتغالی باید به مصاف یکدیگر بروند.

بر خلاف ژوزه مورایس که نیم‌فصل آرامی را پشت سر گذاشت و با پیروزی در هفته پانزدهم به استقبال نیم‌فصل دوم رفت، ریکاردو ساپینتو هفته‌های نسبتا پرتنشی را تجربه کرده است. او در حالی تراکتور را در جام حذفی شکست داد که گفته می‌شد اگر برای دومین بازی متوالی از این تیم شکست بخورد، جایگاهش در استقلال را از دست خواهد داد.

او در حالی راهی اصفهان خواهد شد که می‌داند در صورت شکست مجدد از شاگردان هموطنش، کار سختی برای حفظ جایگاهش روی نیمکت استقلال داشت و به همین دلیل، نه تنها قصد دارد با پیروزی مقابل سپاهان، پاسخ محکمی به شایعات بدهد بلکه قصد دارد انتقام شکست دور رفت مقابل تیم اصفهانی را از هموطنش بگیرد. در تقابل‌های دو تیم در سالیان گذشته استقلال 11 بار و سپاهان 7 بار پیروز شده‌اند. در 5 بازی آخر اما سه بار سپاهان پیروز شده و 1 بار استقلال. برای تماشای پخش زنده بازی استقلال و سپاهان 29 دی 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا