خرید تور تابستان

پخش زنده النصر و الاتفاق 2 بهمن 1401

پخش زنده النصر و الاتفاق 2 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب در هفته چهاردهم لیگ عربستان رویارو خواهند شد.

تیم‌های النصر و الاتفاق امشب و از ساعت 21:00 به وقت ایران در هفته چهاردهم لیگ عربستان در مرسول پارک به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی النصر و الاتفاق 2 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال النصر و الاتفاق 2 بهمن 1401

پخش زنده النصر و الاتفاق 2 بهمن 1401

بعد از رونمایی درخشان از کریستیانو رونالدو در بازی دوستانه پی اس جی با منتخب النصر و الهلال که با دو گل رونالدو برای تیمش همراه شد، حال باید دید CR7 در ترکیب النصر و در لیگ عربستان چه می‌کند. النصر در حال حاضر با یک بازی کمتر از الاتحاد 31 امتیازی و با 30 امتیاز در رده دوم جدول جای گرفته است. آن‌ها امشب به مصاف الاتفاق رده دهمی و 16 امتیازی می‌رود.

النصر در 5 بازی آخر خود 3 برد و 2 تساوی کسب کرده و الاتفاق 3 شکست و 2 برد. در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 5 بار النصر پیروز شده و 3 بار الاتفاق. 4 بازی هم مساوی شده است.

در 5 تقابل آخر دو تیم در سالیان اخیر هر یک یکبار پیروز شده‌اند و 3 بازی مساوی شده است. برای تماشای پخش زنده بازی النصر و الاتفاق 2 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا