خرید تور تابستان

پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401

پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در هفته هجدهم اردیویسه به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های فاینورد و نایمخن امشب و از ساعت 23:30 به وقت ایران در هفته هجدهم لیگ برتر هلند موسوم به اردیویسه به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401

پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401

فاینورد صدرنشین و 38 امتیازی که تا اینجای فصل به سلطنت بی‌رقیب آژاکس و آیندهوون پایان داده، این روزها وضعیت خوبی در لیگ دارد و گرچه جهانبخش کمتر فرصت درخشش دارد، اما تیم وضعیت خوبی دارد. آن‌ها امشب میزبان نایمخن رده نهمی و 22 امتیازی هستند و اگر جهانبخش در ترکیب باشد، با تیم سابق خود مواجه می‌شود، تیمی که شروع درخشش جهانبخش در هلند بود و منجر به انتقال او به آلکمار شد.

نایمخن در 5 بازی آخر خود 3 برد و 2 تساوی کسب کرده و نایمخن 2 برد، 2 تساوی و 1 شکست کسب کرده است. در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 10 بار فاینورد پیروز شده و نایمخن 3 بار! 3 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر دو تیم 1 بازی مساوی شده و 4 بازی مساوی شده است. برای تماشای پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا