خرید تور نوروزی

پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401

پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در هفته هجدهم اردیویسه به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های فاینورد و نایمخن امشب و از ساعت 23:30 به وقت ایران در هفته هجدهم لیگ برتر هلند موسوم به اردیویسه به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401

پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401

فاینورد صدرنشین و 38 امتیازی که تا اینجای فصل به سلطنت بی‌رقیب آژاکس و آیندهوون پایان داده، این روزها وضعیت خوبی در لیگ دارد و گرچه جهانبخش کمتر فرصت درخشش دارد، اما تیم وضعیت خوبی دارد. آن‌ها امشب میزبان نایمخن رده نهمی و 22 امتیازی هستند و اگر جهانبخش در ترکیب باشد، با تیم سابق خود مواجه می‌شود، تیمی که شروع درخشش جهانبخش در هلند بود و منجر به انتقال او به آلکمار شد.

نایمخن در 5 بازی آخر خود 3 برد و 2 تساوی کسب کرده و نایمخن 2 برد، 2 تساوی و 1 شکست کسب کرده است. در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 10 بار فاینورد پیروز شده و نایمخن 3 بار! 3 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر دو تیم 1 بازی مساوی شده و 4 بازی مساوی شده است. برای تماشای پخش زنده فاینورد و نایمخن 5 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا