خرید تور نوروزی

پخش زنده نساجی و سپاهان 6 بهمن 1401

پخش زنده نساجی و سپاهان 6 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید؛ دو تیم امروز در هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 15:00 به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان، امروز و از ساعت 15:00 به وقت ایران در هفته هفدهم لیگ برتر خلیج فارس و در استادیوم وطنی قائمشهر به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی نساجی و سپاهان 6 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده بازی نساجی مازندران و سپاهان اصفهان 6 بهمن 1401

پخش زنده نساجی و سپاهان 6 بهمن 1401

تیم نساجی مازندران که فصل گذشته اولین جام مهم تاریخ خود را به عنوان یکی از قدیمی ترین باشگاههای تاریخ فوتبال باشگاهی ایران، در جام حذفی به دست آورد، تا اینجای فصل نیز توانسته در رتبه تک رقمی در لیگ برتر قرار بگیرد و در جام حذفی نیز در مرحله یک چهارم باشد.

شاگردان مطهری اما به گواه برخی از کارشناسان بیشترین سود را از اشتباهات داوری در این فصل برده و این در حالی است که حمید مطهری در اولین فصل سرمربیگری خود، بسیار بسیار به تصمیمات داوری معترض بوده است.

در مقابل اما سپاهان اصفهان 30 امتیازی قرار دارد که نزدیکترین تعقیب‌کننده پرسپولیس 35 امتیازی در صدرجدول است و هفته پیش نیز در یک دیدار بسیار حیاتی با چاشنی خوش‌شانسی از سد استقلال در اصفهان گذشت و حالا برای جانماندن از کورس نیاز به کسب هر 3 امتیاز بازی در قائمشهر دارد.

نساجی در پنج بازی اخیر خود دو بار شکست خورده و با کسب 5 امتیاز کمی از ریل خارج شده؛ اما در مقابل زردهای اصفهانی در پنج دیدار اخیر خود سه پیروزی داشتند و با کسب 10 امتیاز در این پنج دیدار شرایط مناسبی دارند.

برای تماشای پخش زنده نساجی و سپاهان 6 بهمن 1401 راس ساعت 15:00 از لینک ابتدای مطلب استفاده نمایید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا