خرید تور نوروزی

پخش زنده ذوب آهن و تراکتور 7 بهمن 1401

پخش زنده ذوب آهن و تراکتور 7 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز و در هفته هفدهم لیگ برتر ایران رویارو خواهند شد.

تیم‌های ذوب آهن و تراکتور، امروز و در ساعت 14:00 در استادیوم فولادشهر اصفهان در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر خلیج فارس رویارو خواهند شد. برای تماشای پخش زنده بازی ذوب آهن و تراکتور 7 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال ذوب آهن و تراکتور 7 بهمن 1401

پخش زنده ذوب آهن و تراکتور 7 بهمن 1401

آیا ذوب آهن می‌تواند در بازی با تراکتور، طلسم پیروزنشدن در هفته‌های گذشته را بشکند؟ این دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که ذوب آهن در 4 هفته گذشته پیروز نشده و امیدوار است که با توجه به حضور تماشاگرانش در بازی فردا، بتواند تراکتور را شکست دهد.

تیمی که با پاکو خمز شرایط خوبی را تجربه کرده و نه تنها در نقل و انتقالات تابستانی، حامد پاکدل را جذب کرد بلکه موفق به حفظ ریکاردو آلوز شد و باید دید نتیجه بازی فردای دو تیم چه خواهد شد.

در هفته گذشته، ذوب آهن با یک گل به پرسپولیس باخت و تراکتور با گل گهر، 2-2 مساوی کرد. در حال حاضر در جدول رده‌بندی رقابت‌ها، ذوب آهن 18 امتیازی در رده دهم قرار دارد و تراکتور 23 امتیازی تیم ششم جدول است. برای تماشای پخش زنده بازی ذوب آهن و تراکتور 7 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا