خرید تور نوروزی

پخش زنده نفت مسجد سلیمان و هوادار 7 بهمن 1401

پخش زنده نفت مسجد سلیمان و هوادار 7 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های نفت مسجد سلیمان و هوادار امروز و از ساعت 16:00 به وقت ایران در هفته هفدهم لیگ برتر ایران به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی نفت مسجد سلیمان و هوادار 7 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال نفت مسجد سلیمان و هوادار 7 بهمن 1401

پخش زنده نفت مسجد سلیمان و هوادار 7 بهمن 1401

آیا حضور رضا عنایتی در نفت مسجدسلیمان می‌تواند باعث تغییر شرایط این تیم شود؟ ابراهیم اشکش هم نتوانست به نفت مسجدسلیمان کمک کند تا این تیم سراغ رضا عنایتی برود.

نکته قابل توجه اینکه عنایتی در اولین بازی‌اش باید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد و قطعا این موضوع، جذابترین نکته این بازی است. حالا باید دید عنایتی می‌تواند به نفت مسجدسلیمان شوک مثبت دهد یا هوادار با امتیاز به تهران برخواهد گشت؟

در هفته گذشته، نفت مسجدسلیمان با 2 گل به مس کرمان باخت و دیدار هوادار و آلومینیوم اراک با تساوی 1-1 به پایان رسید. در جدول رده‌بندی، نفت با 9 امتیاز در قعر جدول قرار دارد و هوادار 18 امتیازی تیم یازدهم جدول است. برای تماشای پخش زنده نفت مسجد سلیمان و هوادار 7 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا