خرید تور نوروزی

از قضا سرکنگبین صفرا فزود

غلامعلی دهقان، فعال سیاسی، در یادداشتی کوتاه نوشت:

اپوزیسیون جمهوری اسلامی هم حکایتی دارد. خواستند از قضایای چند ماه اخیر ماهی بگیرند و از ظن خود انقلابی به پا کنند که نشد. راضی شدند که تیم فوتبال جمهوری اسلامی به جام‌جهانی نرود و از سوی فیفا تحریم شود که باز هم نشد.

بخشی از انان خواستند خبرنگار ویژه به قطر بفرستند که باز هم نشد. جو درست کردند و تبلیغات که اروپا سفرای ایران را اخراج کند که باز هم موفق نشدند.

در آخرین سکانس جماعتی رهسپار استراسبورگ شدند تا پارلمان اروپا سپاه پاسداران را تروریست قلمداد کند که گرچه در قدم اول موفق شدند اما در گام نهایی با این جواب روبرو شدند که این کار با رأی دادگاه شدنی است و باز هم نشد.

برخی از اینان برای حل مشکل رهبری اپوزیسیون به رضا پهلوی وکالت دادند که خود همین قضیه سبب اختلاف و تشتت هر چه بیشتر در میان مخالفین شد و از سوی احاد ملت هم مورد استقبال واقع نشد.

خلاصه هر کار می‌کنند باز هم نمی‌شود که به خواست‌های خود برسند. دلیل عمده آن هم این است که این جماعت شناخت درستی از تاریخ و فرهنگ خود ندارند و از واقعیت‌های جامعه ایرانی فاصله گرفته و بیشتر در خیالات خود سیر می‌کنند. بنابراین هر کاری برای رسیدن به اهداف خود انجام می‌دهند نتیجه برعکس می‌شود.

از قضا سر کنگبین صفرا فزود

روغن بادام خشکی می‌نمود

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا