خرید تور نوروزی

پخش زنده بایرلورکوزن و دورتموند 9 بهمن 1401

پخش زنده بایرلورکوزن و دورتموند 9 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب در هفته هجدهم بوندسلیگا به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های بایرلورکوزن و بوروسیا دورتموند، امشب و از ساعت 20:00 به وقت ایران در هفته هجدهم بوندسلیگا در بای‌آرنا به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی بایرلورکوزن و دورتموند 9 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال بایرلورکوزن و دورتموند 9 بهمن 1401

پخش زنده بایرلورکوزن و دورتموند 9 بهمن 1401

لورکوزن رده نهمی و 24 امتیازی امشب در بای آرنا میزبان دورتموند رده ششمی و 31 امتیازی است که برخلاف فصول پیشین نه تنها حتی در قامت مدعی عنوان قهرمانی ظاهر نشده که حتی در حضور در منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم ناکام مانده است.

لورکوزن که شروع بسیار بدی در آغاز فصل داشت، در ادامه با ژابی آلونسو فرم بسیار ایده‌آلی به خود گرفت و این روزها در رده‌های بالای جدول جای دارد. آن‌ها هر 5 بازی آخر خود را پیروز شده‌اند.

دورتموند در 5 بازی اخر خود 4 برد و 1 شکست کسب کرده است. در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 14 بار دورتموند پیروز شده و 7 بار لورکوزن. 4 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر دو تیم هم سه برد برای دورتموند و دو برد برای دورتموند به ثبت رسیده است. برای تماشای پخش زنده بازی بایرلورکوزن و دورتموند 9 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا