خرید تور نوروزی

«صدای مهیب انفجار» و «حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده» در اصفهان

خبرآنلاین نوشت:

معاون امنیتی استان اصفهان در گفت و گو با شبکه خبر علت سه انفجار مهیب در اصفهان را اعلام کرد.

  • جان نثاری معاون امنیتی استاندار اصفهان گفت: صدای مهیب انفجار از مرکزی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی بوده، حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشته و علت این انفجار ها در دست بررسی است.
  • دقایقی بعد، ایرنا، محل وقوع انفجار را «یکی از مراکز مهمات سازی وزارت دفاع» اعلام کرد.
  • دقایقی قبل تر، مهر گزارش داده بود، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اعلام کرد: صداهای ناهنجار در خیابان امام خمینی شنیده شده که علت وقوع آن در دست بررسی است. منصور شیشه فروش افزود: بنا بر اعلام شهروندان به یگان های امدادی صداهای ناهنجاری طی سه الی چهار مرحله در محدوده امام خمینی شنیده شده است. او افزود: بررسی علت وقوع این صداها در دستور کار قرار گرفته است و به زودی اعلام خواهد شد.
  • به گزارش مهر، شهروندان منطقه ۱۲ در خیابان امام خمینی به علت شنیدن صداهای ناهنجار به خیابان‌ها آمده‌اند.
فوری/  «صدای مهیب سه انفجار» نیمه‌شبانگاهی اصفهان در «مرکزی وابسته به وزارت دفاع» / مردم به خیابان‌ها آمدند + عکس
نمایی از سه انفجار مهیب نیمه‌شبانگاهی اصفهان

تسنیم نوشت:وزارت دفاع طی بیانیه‌ای درباره حمله به یکی از مجتمع‌های کارگاهی در اصفهان اظهار داشت: این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.

شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت‌های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می‌دهد اقدام برای تولید قدرت، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت؛ ان شاء الله

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. چرا هیچکس در مورد این پهپادها ( ریز پرنده ها !!!!!!!!!! ) نمیگه که از کجا اومدن و متعلق به کدوم کشور یا گروه بودن !!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا