خرید تور تابستان

پخش زنده سپاهان و گل گهر 12 بهمن 1401

پخش زنده سپاهان و گل گهر 12 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته هجدهم لیگ برتر خلیج فارس به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های سپاهان و گل گهر سیرجان، امروز و از ساعت 15:00 در هفته هجدهم لیگ برتر ایران در استادیوم نقش جهان به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی سپاهان و گل گهر 12 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال سپاهان و گل گهر 12 بهمن 1401

پخش زنده سپاهان و گل گهر 12 بهمن 1401

آیا سپاهان فردا می‌تواند صدرنشین لیگ شود؟ سه امتیازی بازی با گل گهر اهمیت بسیار زیادی برای ژوزه مورایس و شاگردانش دارد چرا که اگر آنها بتوانند تیم امیر قلعه‌نویی را شکست دهند و پرسپولیس برای دومین هفته متوالی امتیاز از دست بدهد، سپاهان صدرنشین لیگ خواهد شد.

شرایط سپاهان و گل گهر در آستانه این بازی هم مورایس و شاگردانش را به برد در بازی فردا امیدوار کرده چرا که سپاهان سه بازی آخرش در لیگ را برده ولی گل گهر سه بازی است که نتوانسته پیروز شود.

در هفته گذشته، سپاهان با یک گل از سد نساجی گذشت و گل گهر هم با مس رفسنجان به تساوی 2-2 رسید. در جدول رده بندی سپاهان 33امتیازی در رده دوم قرار دارد و گل گهر 30امتیازی، تیم سوم جدول است. برای تماشای پخش زنده بازی سپاهان و گل گهر 12 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا