خرید تور نوروزی

پخش زنده پورتو و ماریتیمو 12 بهمن 1401

پخش زنده پورتو و ماریتیمو 12 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب و در هفته هجدهم لیگ پرتغال به مصاف هم می‌روند.

دو تیم پورتو و ماریتیمو امشب و از ساعت 22:30 به وقت ایران در هفته هجدهم لیگ برتر پرتغال و در ورزشگاه دوس باریروس به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو 12 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پورتو و ماریتیمو 12 بهمن 1401

پخش زنده پورتو و ماریتیمو 12 بهمن 1401

پورتو که با 39 امتیاز در رده سوم لیگ برتر پرتغال است، مانند چند هفته اخیر در تعقیب براگای رده دومی و البته بنفیکای صدرنشینی است که با اختلاف زیادی برای قهرمانی آماده می‌شود. پورتو شاید امسال دوم شود اما این چیزی از درخشش طارمی نکاسته و ستاره ایرانی در بازی‌های تیمش خوب ظاهر شده است. ماریتیمیو در حال حاضر با 13 امتیاز در رده هفدهم جدول رقابت‌ها است.

پورتو هر 5 بازی اخر خود را با درخشش طارمی پیروز شده است و ماریتیمو دو برد، دو شکست و یک تساوی در 5 بازی آخرش کسب کرده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، پورتو 18 بار بر ماریتیمو پیروز شده و ماریتیمو 5 بار بر پورتو. 5 بازی هم مساوی شده است. برای تماشای پخش زنده بازی پورتو و ماریتیمو 12 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا