خرید تور نوروزی

پخش زنده بایرن مونیخ و ماینتس 12 بهمن 1401

پخش زنده بایرن مونیخ و ماینتس 12 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب در یک هشتم جام حذفی آلمان رویارو می‌شوند.

تیم‌های بایرن مونیخ و ماینتس امشب و از ساعت 23:15 به وقت ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان موسوم به دی اف بی پوکال در استادیوم اوپل آرنا به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ماینتس 12 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ و ماینتس 12 بهمن 1401

پخش زنده بایرن مونیخ و ماینتس 12 بهمن 1401

بایرن ناگلزمن به نظر وارد بحران شده چراکه با وجود همه ستارگانش در 5 بازی اخر خود 4 تساوی پیاپی ثبت کرده است و حالا اختلافش با تیم دوم جدول بوندسلیگا به یک امتیاز رسیده. ماینتس رده یازدهمی و 23 امتیازی اما در 5 بازی آخر فرم بهتری با دو برد، دو تساوی و یک شکست دارد.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، مطابق انتظار بایرن با 19 پیروزی دست بالا را دارد و ماینتس تنها 5 بار پیروز شده است. دو بازی هم مساوی شده است. البته در 5 تقابل آخر دو تیم، سه بار بایرن پیروز شده و دو برد نصیب ماینتس شده که آمار خوبی است. برای تماشای پخش زنده بازی بایرن مونیخ و ماینتس 12 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا