خرید تور نوروزی

رفتار قابل تحسین یک مهاجر ایرانی در کانادا

برترین‌ها نوشت: ویدئویی از رفتار یک مهاجر ایرانی به نام «علی» بین کاربران فضای مجازی دست به دست می‌شود. در این برنامه دوربین مخفی، یک مجری از رهگذران می‌خواهد که در ازای دستکش‌هایش یخ‌زده‌اش پولی به او بپردازند تا غذایی بخورد. همه از این کار طفره می‌روند. علی مهاجر ایرانی ساکت کانادا به فرد بازیگر می‌گوید پول نقد ندارد، اما حاضر است غذایش را به فرد -ظاهرا- محتاج بدهد. او با این کار به عنوان اولین کسی که حاضر شده فداکاری کند، برنده ۱۰۰۰ دلار می‌شود. رفتار این مهاجر و ویدئویی که از او در تیک‌تاک منتشر شده بارها دیده شده و مورد تمجید بسیاری قرار گرفته است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. انسانیت ربطی به دین و…. مدتها قبل به مناسبتی وسط هفته غذایی آماده کرده در خیابون ها به افرادی که احساس می کردیم کارتن خواب یا نیاز مند واقعی هستند می دادیم آخر کار که دو پرس مونده بود خواستم هر دو اونها را به یک نفر بدهیم اول خواست بگیره بعد گفت میشه نگیرم گفتم چرا گفت چون شاید یکی باشه که امشب غذا بهش نرسیده ….
    ضمنا اشاره من به اینکه وسط فته غذا پخش کردیم عمدی بود چون بعضا اعلام میشه اگر شب چمعه خیرات بدهیم … عجیبه یعنی نیاز مندان در روزهای دیگر هفته گرسنه بمونند که یک روایت از هزاران روایت بی مدرک و سند ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا