خرید تور نوروزی

پخش زنده منچستریونایتد و کریستال پالاس 15 بهمن 1401

پخش زنده منچستریونایتد و کریستال پالاس 15 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز در هفته 22ام لیگ برتر رویارو خواهند شد.

تیم‌های منچستریونایتد و کریستال پالاس، امروز و از ساعت 18:30 به وقت ایران در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و در اولترافورد به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی منچستریونایتد و کریستال پالاس 15 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و کریستال پالاس 15 بهمن 1401

پخش زنده منچستریونایتد و کریستال پالاس 15 بهمن 1401

منچستریونایتد رده چهارمی و 39 امتیازی که با اریک تن هاخ به روزهای خوب خود بازگشته و نمایش‌های درخشانی ارائه می‌کند، امشب در اولترافورد میزبان کریستال پالاس رده دوازدهمی و 24 امتیازی است.

منچستریونایتد تن هاخ این روزها فرم خوبی دارد و در 5 بازی آخرش، سه برد، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است. کریستال پالاس اما که با پت ویرا مانند فصل قبل درخشان ظاهر نشده است، در 5 بازی آخر خود تنها دو امتیاز از سه شکست و دو تساوی کسب کرده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 14 بار منچستریونایتد پیروز شده و 4 بار کریستال پالاس. 4 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر هم دوبار یونایتد برده، یکبار کریستال پالاس و دو تساوی ثبت شده است. برای تماشای پخش زنده بازی منچستریونایتد و کریستال پالاس 15 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا