خرید تور نوروزی

پخش زنده فاینورد و آیندهوون 16 بهمن 1401

پخش زنده فاینورد و آیندهوون 16 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته بیستم رقابت‌ها به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های فاینورد و آیندهوون، امروز و در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر هلند موسوم به اردیویسه و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، از ساعت 17:00 به وقت ایران در فاینورد استادیوم به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد و آیندهوون 16 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال فاینورد و آیندهوون 16 بهمن 1401

پخش زنده فاینورد و آیندهوون 16 بهمن 1401

فاینورد که بعد از چندسال سلطنت بی‌چون و چرای آژاکس و آیندهوون بر لیگ برتر هلند، استثنائا امسال در قامت یک مدعی قهرمانی ظاهر شده، در حال حاضر با 42 امتیاز صدرنشین است و گرچه علیرضا جهانبخش شانس زیادی برای بازی در ترکیب اصلی نداشته، اما امید ما قهرمانی او در هلند و کسب یک مدال ارزشمند قهرمانی است.

آن‌ها امشب جدالی سخت با تیم رده سومی و 38 امتیازی آیندهوون دارند. فاینورد در 5 بازی آخر خود سه برد و دو تساوی کسب کرده و آیندهوون سه برد، یک تساوی و یک شکست.

نکته مهم درباره تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر اینکه در مجموع، 14 بار فاینورد پیروز بوده و 11 بار آیندهوون و 4 بازی به تساوی انجامیده است. حاصل 5 تقابل‌ آخر دو تیم هم دو برد برای فاینورد، یک برد برای آیندهوون و دو تساوی بوده است. برای تماشای پخش زنده بازی فاینورد و آیندهوون 16 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا