خرید تور نوروزی

پخش زنده پاری سن ژرمن و مارسی 19 بهمن 1401

پخش زنده پاری سن ژرمن و مارسی 19 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب در یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه رویارو می‌شوند.

تیم‌های پاری سن ژرمن و مارسی امشب و از ساعت 23:40 به وقت ایران در هفته شانزدهم لیگ 1 فرانسه به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و مارسی 19 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی 19 بهمن 1401

پخش زنده پاری سن ژرمن و مارسی 19 بهمن 1401

پاری سن ژرمن صدرنشین در لیگ 1 و از مدعیان اصلی قهرمانی در اروپا با ستارگان گرانقیمت‌ و پرشمار خود، امشب و در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه به مصاف مارسی، رقیب تاریخی و دیرینه خود می‌رود.

پی اس جی مطابق انتظار در 5 بازی آخر خود چهار برد و یک تساوی کسب کرده و در حال حاضر با 54 امتیاز صدرنشین است. مارسی اما به عنوان میزبان بازی امشب با 46 امتیاز در جایگاه دوم لیگ برتر فرانسه است و در 5 بازی اخر خود سه برد، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان اخیر، 22 بار پی اس جی پیروز شده و 4 بار مارسی. 4 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر دو تیم 4 بار پاریس پیروز شده و یک بازی مساوی شده است. آخرین برد مارسی برابر پی اس جی هم به سپتامبر 2020 مربوط است. برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و مارسی 19 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا