خرید تور نوروزی

پخش زنده پورتو و آکادمیکو ویزئو 19 بهمن 1401

پخش زنده پورتو و آکادمیکو ویزئو 19 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امشب در یک چهارم نهایی جام حذفی پرتغال رویارو می‌شوند.

تیم‌های پورتو و آکادمیکو ویزئو امشب و از ساعت 12:15 به وقت ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پرتغال به میزبانی تیم دسته دومی رویارو خواهند شد. برای تماشای پخش زنده بازی پورتو و آکادمیکو ویزئو 19 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پورتو و آکادمیکو ویزئو 19 بهمن 1401

پخش زنده پورتو و آکادمیکو ویزئو 19 بهمن 1401

تیم دسته دومی آکادمیکو ویزئو که در حال حاضر با 31 امتیاز در رده چهارم جدلو رده‌بندی است، امشب در استادیوم خانگی خود میزبان پورتوی رده دومی در لیگ برتر است.

هر دو تیم آمار خاصی دارند. پورتو 19 بازی بدون شکست و آکادمیکو ویزئو 12 بازی بدون شکست خانگی را پشت سر گذاشته‌اند. پورتو هر 5 بازی آخر خود را بدون دریافت حتی یک گل پیروز شده است. آکادمیکو ویزئو اما در 5 بازی آخر خود دو شکست، دو تساوی و تنها 1 برد کسب کرده است.

دو تیم در سالیان اخیر 3 بار به مصاف هم رفته‌اند که در این سه تقابل دوبار پورتو پیروز شده و یک بازی به تساوی انجامیده است. برای تماشای پخش زنده بازی پورتو و آکادمیکو ویزئو 19 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا