خرید تور تابستان

پخش زنده سپاهان و ذوب آهن 25 بهمن 1401

پخش زنده سپاهان و ذوب آهن 25 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امروز و از ساعت 15:30 به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های سپاهان اصفهان و ذوب آهن اصفهان امروز و از ساعت 15:30 به وقت ایران و در هفته بیستم لیگ برتر در چارچوب یکی از حساس‌ترین بازی‌ها در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان و در دربی حساس این شهر رویارو می‌شوند. برای تماشای پخش زنده بازی سپاهان و ذوب آهن 25 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال سپاهان و ذوب آهن 25 بهمن 1401

پخش زنده سپاهان و ذوب آهن 25 بهمن 1401

سپاهان در دربی اصفهان به دنبال تداوم حضورش در صدر جدول است. با توجه به اینکه پرسپولیس، حتی در صورت تساوی با هوادار در بازی امروز هم می‌تواند به صدر جدول برگردد، ژوزه مورایس و شاگردانش به دنبال این هستند که با پیروزی در دربی اصفهان، نه تنها ششمین برد متوالی‌شان در لیگ را جشن بگیرند بلکه دوباره صدر جدول را از آن خود کنند.

روی کاغذ، سپاهان شانس زیادی برای گرفتن سه امتیاز بازی فردا دارد چرا که ذوب آهن در 7 دیدار آخرش پیروز نشده و بعید است زورش به همشهری‌اش برسد.

در هفته گذشته، سپاهان با یک گل فولاد را شکست داد و دیدار تیمهای ذوب آهن و ملوان با تساوی 1-1 به پایان رسید. در جدول رده‌بندی سپاهان 39 امتیازی در صدر جدول قرار دارد و ذوب آهن 20 امتیازی تیم سیزدهم جدول است. برای تماشای پخش زنده بازی سپاهان و ذوب آهن 25 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا