خرید تور تابستان

پخش زنده کشتی جام باشگاه‌های جهان 28 بهمن 1401

پخش زنده کشتی جام باشگاه‌های جهان 28 بهمن 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. امروز نخستین روز این رقابت‌ها برگزار می‌شود.

هفتمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در سالن شهدای هفتم تیر برگزار می‌شود. در این مسابقات ۶ تیم از ایران، روسیه، گرجستان، قزاقستان، ارمنستان و هند حضور دارند که در دو گروه ۳ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند. تیم‌های اول هر گروه به دیدار فینال و تیم‌های دوم نیز راهی دیدار رده‌بندی می‌شوند. برای تماشای پخش زنده کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان 28 بهمن 1401 در ساعت شروع مسابقات یعنی 11:00 به وقت ایران از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان 28 بهمن 1401

پخش زنده کشتی جام باشگاه‌های جهان 28 بهمن 1401

مسابقات کشتی آزاد باشگاه‌های جهان روزهای جمعه و شنبه پیش رو (28 و 29 بهمن) در سالن شهدای هفتم تیر تهران به انجام خواهد رسید و بانک شهر با پنج تیم خارجی به سبک جام جهانی رقابت خواهد کرد.

بانک شهری‌ها که از جمع 10 ملی‌پوش اعزامی به مسابقات جهانی 2022 بلگراد، هفت نفر را به خدمت گرفته‌اند، دو کشتی‌گیر خارجی نیز در ترکیب خود دارند.

به این ترتیب عبدالمجید گودیف و همچنین رسول گادژی ماگمادوف، روس‌هایی هستند که با تیم ایرانی در مسابقات حضور دارند. تیم روسیه هم در این رقابت‌ها نماینده خواهد داشت که با حاجی مراد گاتسالوف سرمربی تیم‌ ملی‎‌شان به ایران خواهند آمد.

براساس این گزارش، علاوه بر علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم، رضا اطری در 61 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، حسن یزدانی در 86 کیلوگرم، کامران قاسم‌پور در 92 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم که ملی‌پوشان تیم بانک شهر هستند، احمد جوان، رضا مومنی، محمد رمضانپور، عبدالمجید کوریف، رسول گادژی ماگمادوف، علی‌اکبر فضلی، حسین ابوذری، علی سوادکوهی، امیرحسین کاووسی، سجاد غلامی، محمدجواد ابراهیمی و امیررضا معصومی نیز در ترکیب این تیم قرار گرفته‌اند.

رضا یزدانی سرمربیگری تیم بانک شهر را برعهده دارد و محمود اسماعیل‌پور، هادی حبیبی، سعید نیستانی، هاشم حبیبی و مکست بایراموف و مسعود نصیری نیز مربیان این تیم هستند.

محمد مشمع‌چیان سرپرست بانک شهر است و فرزین جباری (بدنساز)، سجاد ترابی و رحمان اسداللهی (ماسورها) دیگر اعضای این تیم به شمار می‌آیند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا