خرید تور تابستان

پخش زنده آلومینیوم و سپاهان 9 اسفند 1401

پخش زنده آلومینیوم و سپاهان 9 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته 21ام لیگ برتر خلیج فارس رویارو می‌شوند.

تیم‌های آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان، امروز و از ساعت 16:30 در هفته بیست و یکم لیگ برتر ایران و در اراک به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی آلومینیوم و سپاهان 9 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال آلومینیوم و سپاهان 9 اسفند 1401

پخش زنده آلومینیوم و سپاهان 9 اسفند 1401

آیا سپاهان می‌تواند بعد از مدتها، دوباره در اراک پیروز شود؟ سپاهان در حالی آماده بازی با آلومینیوم خواهد شد که خاطره خوبی از سفر به اراک در فصل قبل ندارند چرا که فصل گذشته در هر سه بازی که در این شهر انجام دادند – یکی از آنها، بازی با پرسپولیس بود – موفق به کسب پیروزی نشدند و امیدوارند فردا بتوانند شرایط را تغییر دهند.

مورایس که هفته گذشته باخت بدی را جلوی پرسپولیس تجربه کرد، به امتیازهای این بازی نیاز زیادی دارد چرا که می‌خواهد کماکان فاصله‌اش با سایر مدعیان در صدر جدول را حفظ کند و باید دید سیدمهدی رحمتی و شاگردانش این اجازه را به او خواهند داد یا نه

در هفته گذشته لیگ، دیدار آلومینیوم مقابل تراکتور گلی نداشت و سپاهان با نتیجه 1-2 از سد ذوب آهن گذشت. در جدول رده‌بندی، آلومینیوم 26 امتیازی تیم ششم جدول است و سپاهان 42 امتیازی در صدر جدول قرار دارد. برای تماشای پخش زنده بازی آلومینیوم و سپاهان 9 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا