خرید تور تابستان

پخش زنده صنعت نفت و تراکتور 9 اسفند 1401

پخش زنده صنعت نفت و تراکتور 9 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته 21 ام لیگ برتر رویارو می‌شوند.

تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز، امروز و از ساعت 18:00 در آبادان به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی صنعت نفت و تراکتور 9 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال صنعت نفت و تراکتور 9 اسفند 1401

پخش زنده صنعت نفت و تراکتور 9 اسفند 1401

پاکو خمز امیدوار به شکست طلسم صنعت نفت در آبادان است. این دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که تراکتور از تساوی 1-1 با صنعت نفت در لیگ هفدهم، در تمام بازیهایش با صنعت نفت در آبادان بازنده بوده و خمز که نتایج خوبی با تراکتور گرفته، امیدوار به شکست این طلسم است.

با توجه به اینکه آخرین باخت تراکتور، به هفته چهاردهم برمی‌گردد، تیم تبریزی امیدوار است که با امتیاز از آبادان به تبریز برگردد و باید دید این اتفاق رخ خواهد داد یا نه.

هفته گذشته، بازی نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت با تساوی بدون گل به پایان رسید و دیدار تراکتور و آلومینیوم هم گلی نداشت. در جدول رده‌بندی صنعت نفت 12 امتیازی تیم پانزدهم جدول است و تراکتور 33 امتیازی در رده پنجم قرار دارد. برای تماشای پخش زنده بازی صنعت نفت و تراکتور 9 اسفند 1401 از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا