خرید تور تابستان

پخش زنده مس رفسنجان و صنعت نفت 14 اسفند 1401

پخش زنده مس رفسنجان و صنعت نفت 14 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته 22ام لیگ برتر خلیج فارس رویارو خواهند شد.

تیم‌های مس رفسنجان و صنعت نفت آبادان امروز و از ساعت 17:00 به وقت ایران در هفته بیست و دوم لیگ برتر خلیج فارس و در رفسنجان به مصاف هم خواهند رفت. برای تماشای پخش زنده بازی مس رفسنجان و صنعت نفت 14 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال مس رفسنجان و صنعت نفت 14 اسفند 1401

پخش زنده مس رفسنجان و صنعت نفت 14 اسفند 1401

برزیل ایران برای پیروزی مقابل مس رفسنجان اصلا کار راحتی ندارد. دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که صنعت نفت برای ماندن در لیگ، نیاز مبرمی به امتیاز بازیهای باقیمانده‌اش در لیگ دارد. آنها فردا با تیمی بازی دارند که با 9 گل خورده، در کنار پرسپولیس صاحب بهترین خط دفاعی لیگ است و به مانند پرسپولیس، در 21 هفته گذشته، فقط دو باخت داشته است و به همین دلیل، شاید تساوی در این بازی هم نتیجه خوبی برای صنعت نفت محسوب شود.

در هفته گذشته، مس رفسنجان در یک بازی جنجالی، با یک گل از سد هوادار گذشت و صنعت نفت هم با نتیجه 1-3 به تراکتور باخت. در جدول رده‌بندی مس رفسنجان 31 امتیازی در رده ششم قرار دارد و صنعت نفت 12 امتیازی، تیم پانزدهم جدول است. پخش زنده بازی مس رفسنجان و صنعت نفت 14 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا