خرید تور تابستان

پخش زنده سپاهان و هوادار 14 اسفند 1401

پخش زنده سپاهان و هوادار 14 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز و در هفته 22ام لیگ برتر رویارو می‌شوند.

تیم‌های سپاهان و هوادار امروز و از ساعت 18:00 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده سپاهان و هوادار 14 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال سپاهان و هوادار 14 اسفند 1401

پخش زنده سپاهان و هوادار 14 اسفند 1401

سپاهان برای ماندن در صدر جدول، چاره‌ای جز پیروزی مقابل هوادار ندارد. شرایط جدول به گونه‌ای است که تیمهای صدرنشین حق از دست دادن هیچ امتیازی ندارند و سپاهان هم با علم به این موضوع، سه امتیاز بازی با هوادار را می‌خواهد چون اگر سپاهان جلوی شاگردان ساکت الهامی امتیاز از دست بدهد و پرسپولیس سه امتیاز بازی با تراکتور را بگیرد، شاگردان یحیی گل‌محمدی، صدرنشین لیگ خواهند شد و به همین دلیل، سپاهان امیدوار است که به مانند بازی رفت، حریفش را شکست دهد.

در هفته گذشته سپاهان با آلومینیوم به تساوی 1-1 رسید و هوادار با یک گل به مس رفسنجان باخت. در جدول رده‌بندی سپاهان 43امتیازی در صدر جدول قرار دارد و هوادار 25امتیازی تیم نهم جدول است. برای تماشای پخش زنده بازی سپاهان و هوادار 14 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا