خرید تور تابستان

پخش زنده لیورپول و منچستریونایتد 14 اسفند 1401

پخش زنده لیورپول و منچستریونایتد 14 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم در حساسترین بازی هفته 26ام لیگ جزیره رویارو خواهند شد.

تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد امشب و از ساعت 20:00 به وقت ایران در ورزشگاه آنفیلد در حساسترین بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول و منچستریونایتد 14 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال لیورپول و منچستریونایتد 14 اسفند 1401

پخش زنده لیورپول و منچستریونایتد 14 اسفند 1401

من یونایتد رده سومی و 49 امتیازی که حالا با اریک تن هاخ در قامت یکی از مدعیان عنوان قهرمانی ظاهر شده است، این روزها در تلاش برای نزدیک شدن به سیتی و آرسنال صدرنشین در صدر جدول رقابت‌ها است. آن‌ها امروز با لیورپول بحران زده رده ششمی و 39 امتیازی رویارو خواهند شد.

یونایتد در 5 بازی آخر خود چهار برد و یک تساوی کسب کرده و لیورپول در 5 بازی آخر خود سه برد، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است.

در تقابل‌های دو تیم در سالیان گذشته، 15 بار یونایتد پیروز بوده و 11 بار لیورپول. 8 بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. برای تماشای پخش زنده بازی لیورپول و منچستریونایتد 14 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا