خرید تور تابستان

پخش زنده مس کرمان و فولاد خوزستان 15 اسفند 1401

پخش زنده مس کرمان و فولاد خوزستان 15 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته بیست و دوم لیگ برتر رویارو خواهند شد.

تیم‌های مس کرمان و فولاد خوزستان، امروز و از ساعت 15:00 در کرمان و در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر رویارو خواهند شد. برای تماشای پخش زنده بازی مس کرمان و فولاد خوزستان 15 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال مس کرمان و فولاد خوزستان 15 اسفند 1401

پخش زنده مس کرمان و فولاد خوزستان 15 اسفند 1401

علیرضا منصوریان در بازی با مس کرمان به دنبال دومین برد متوالی‌اش در مقام سرمربی فولاد است. بالاخره تکلیف جانشین جواد نکونام مشخص شد و علیرضا منصوریان هدایت فولاد را به عهده گرفت. او در روزی که سکوهای ورزشگاه فولاد آره‌نا علیه کادر فنی جدید فولاد بودند، توانست ملوان را ببرد تا کارش در اهواز را با برد استارت بزند و حالا به دنبال برد در دومین فینالش (محمد خرمگاه مربی فولاد گفته که تمام بازیهای این تیم تا پایان فصل، حکم فینال را دارد) است.

در هفته گذشته، مس کرمان با یک گل به ذوب آهن باخت و فولاد هم با یک گل از سد ملوان گذشت. در جدول رده‌بندی مس کرمان 18امتیازی در رده چهاردهم قرار دارد و فولاد 27امتیازی، تیم هشتم جدول است. برای تماشای پخش زنده بازی مس کرمان و فولاد خوزستان 15 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا